Henüz hesabın yok mu?

Henüz bir hesabın yok ise, "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak hızlıca hesap oluşturabilir, ilgilendiğin ilanlara başvurabilirsin.

Şirketimiz 1981 yılında “ÜNSPED Beynelmilel Nakliyat - M.Haluk Ündeğer” ünvanı ile faaliyetine başladı. Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde yanıt verecek şekilde sürekli olarak teknolojik alt yapı ve yeniliklere öncelik vermiş ve bu konuda sektöründe öncü olmuştur.

Şirketimiz gelecekte de gerek milli, gerekse uluslararası müşterilerine en üst standartlarda hizmet verebilmek için hizmet anlayışı, alt yapı, insan kaynağı, teknoloji, finansal yapı alanlarında yaratıcı ve yapıcı bir iç eleştiri anlayışı ile devamlı yenileşme ve geliştirmeyi ve böylece uzun yıllar her koşulda hizmet sunacak sürdürülebilir bir kurumsal yapı ile faaliyetlerine devam etmeyi hedeflemektedir.

9
Bölge
30
Şehir
61
Servis Noktası
160
'dan fazla
Gümrük İdaresi
1900
Çalışan

Şirketimizin sürdürülebilir başarısı için, müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşımımızla, sürekli gelişimi, başarının anahtarı kabul eder; rekabet üstünlüğü sağlanmasında en büyük payın çalışanlarımızın olduğuna inanır ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görürüz.

İşe Alım ve Oryantasyon

Amacımız; adayların bilgi beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda, Ünsped'e başvuran adaylarda temel şart olarak açık pozisyonlarımıza eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, yabancı dil düzeyleri, teknik bilgi seviyeleri ve pozisyonla ilgili tecrübeleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde, uygun bulunan aday / adaylara iş teklifimiz iletilir. İşe yeni başlayan çalışanlarımız, başladıkları gün şirketimizin tarihçesi, organizasyonu, hizmetleri, Ünsped'in değerleri ve iş yapış biçimleri ile ilgili hazırlanmış oryantasyon programını tamamlarlar.

Ünsped'deki açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için Kariyer.net portalını da kullanabilirsiniz.

Ulaşım

Tüm çalışanlarımıza ulaşım imkanı sağlarız.


Yemek

Çalışanlarımıza öğle yemek saatimizde yemekhanemizde servis hizmeti sunulmaktadır.


Sağlık Hizmetleri

Belli bir çalışan sayısının üzerindeki lokasyonlarımızda sağlık konusundaki olası problemlerin çözümü için işyeri hekimi/ hekimleri hizmet vermektedirler.


Serbest Kıyafet Günü

Çalışanlarımız için Cuma günleri Serbest Kıyafet Günü olarak belirlenmiştir.


Sosyal Buluşmalar

İnsan Kaynakları bölümümüz yıl boyunca Ünsped çalışanları ve ailelerini bir araya getirme amaçlı etkinlikler düzenler. Tiyatro, spor turnuvaları, yurt içi geziler, konser ve gösteriler, dans, yılbaşı partisi bu etkinlikler arasında yer alır.

Misyonumuz

Şirketimizin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak dinamik ekip ruhu ve anlayışında günümüz İnsan Kaynakları Sistemlerini kurgulamak, uygulamak ve çevik organizasyon yapısı içinde çalışanlarımızın hem bireysel hem de takım performanslarını arttırmaktır.

Hedeflerimiz

Güvenli, sağlıklı ve çevreye saygılı bir iş ortamı oluşturarak, dürüst olma ilkesi ışığında güçlü sosyal ilişkiler ile ayrımcılığa yer vermeyecek şekilde iş sürekliliği ve başarı devamlılığını sağlamaktır.

İlkemiz

Katılımcı, açık kapı politikası yönetim anlayışıyla şirketimiz yönetiminde, çalışanlarımızın söz sahibi olmaları için sürekli gelişim imkanları tanıyan, teşvik eden, yeniliklere açık, öncü bir yönetim modeli uygulamaktır.

İNOVASYON

Küresel rekabette ve ülke ekonomisinin gelişmişliğinde yenilikçi politikalar giderek önemini arttırmaktadır. Ekonomik ve toplumsal değer yaratmak için ürünlerde, hizmetlerde ve iş yapış yöntemlerinde yapılan değişiklik, farklılık ve yenilikler inovasyon olarak adlandırılmaktadır.

Gümrük ve dış ticaret sektöründe yetkin iş kaynağı yaratmak, verimliliğin artması ve yeni iş modellerinin geliştirilmesi adına var gücümüzle çalışıyor, inovatif yöntemlerle yeni ürünler, sistemler, yazılım geliştirmeleri, malzemeler, cihazlar, ekipman, prosedür ve sistemlerin geliştirilmesi ve yeni teknikler ve prototipler üretilmesini sağlıyoruz.

İlanlardan haberdar olmak ister misin?

Uzmanlık alanını belirle, e-posta adresini bırak, sana uygun ilan çıktığında gönderelim.