Henüz hesabın yok mu?

Henüz bir hesabın yok ise, "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak hızlıca hesap oluşturabilir, ilgilendiğin ilanlara başvurabilirsin.

Liderlik ve Gelişim Komiteleri

Şirketimiz ve çalışanlarımız tarafından yaşadığımız toplumun Sosyal ve Çevresel kaygılarının faaliyetlerimizin ve paydaşlarımızla olan ilişkilerimizin bir parçası haline getirilmesi,
tüm paydaşlarımıza sorumlu davranılması , bu yönde kararlar alınması ve uygulanmasını sağlarken aynı zamanda tüm çalışanlarımızı bu faaliyetler içerisinde aktif görev almaya
davet ederek onların toplumsal sorumluluk ve kişisel liderlik gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

UGM bünyesinde kadın liderliği konusunda projeler ve fikirler geliştirerek kadın çalısanlara eğitim, sosyal faaliyetler desteği ile inovasyon fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzere bu komite kurulmuştur.

UGM'nin genç kuşak çalışanlarının taze bilgileri, enerjileri ve modern hayat görüşlerinden faydalanarak bir sinerji yaratmak, çalışma ortamındaki kuşak farklılıklarını azamiye indirmek, şirket içinde ve ilişkide bulunduğu müşteriler, kamu, toplum, tedarikçiler, üniversiteler vb. tüm paydaşlarımızla muhatap genç kuşaklar ile işbirliği iş geliştirme, öğrenme ve bilgi değişim fırsatları ve projeler yaratmak.

UGM bünyesinde çalışan ilişkilerini ve birlikte iş yapma ruhu geliştirmek ve iş yerinde mutlu çalışanlar yaratmak amacıyla iş yeri içinde sosyal içerikli ve geliştirici proje, teklif ve görüşler oluşturmak, bunları onaylar doğrultusunda hayata geçirmek, aynı zamanda bu sorumluluğu yerine getirirken şirket çalışanlarının kişisel ve liderlik gelişimine katkı sağlamak üzere bu komite kurulmuştur.