Henüz hesabın yok mu?

Henüz bir hesabın yok ise, "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak hızlıca hesap oluşturabilir, ilgilendiğin ilanlara başvurabilirsin.

İnsan Kaynakları Politikası

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Şirketimizin sürdürülebilir başarısı için, müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşımımızla, sürekli gelişimi, başarının anahtarı kabul eder; rekabet üstünlüğü sağlanmasında en büyük payın çalışanlarımızın olduğuna inanır ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görürüz.

 

Misyonumuz

Şirketimizin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak dinamik ekip ruhu ve anlayışında günümüz İnsan Kaynakları Sistemlerini kurgulamak, uygulamak ve çevik organizasyon yapısı içinde çalışanlarımızın hem bireysel hem de takım performanslarını arttırmaktır.

Hedeflerimiz

Güvenli, sağlıklı ve çevreye saygılı bir iş ortamı oluşturarak, dürüst olma ilkesi ışığında güçlü sosyal ilişkiler ile ayrımcılığa yer vermeyecek şekilde iş sürekliliği ve başarı devamlılığını sağlamaktır.

İlkemiz

Katılımcı, açık kapı politikası yönetim anlayışıyla şirketimiz yönetiminde, çalışanlarımızın söz sahibi olmaları için sürekli gelişim imkanları tanıyan, teşvik eden, yeniliklere açık, öncü bir yönetim modeli uygulamaktır.